O nás

Nabízíme špičkový servis
mobilních telefonů


Společnost AJ-servis poskytuje profesionální služby spojené se servisem mobilních telefonů.


Hledáte spolehlivou firmu, která provádí špičkový servis mobilů, tabletů? Vyzkoušejte nás a staňte se jedním z našich mnoha spokojených klientů, kteří se k nám s důvěrou vrací.

Vyberte si AJ-servis!


Jsme firma zabývající se opravou mobilních telefonů, tabletů a notebooků již od roku 2001.V roce 2016 jsme založili novou společnost z důvodu zefektivnění a zrychlení oprav.Provádíme profesionální diagnostiku závad, pájení mikrospínačů, konektorů a velkých i malých BGA obvodů. 

Najít odborný servis, který garantuje kvalitní služby v co možná nejkratší době, není dnes snadné. Jsme úspěšná česká firma, která provádí menší i větší opravy mobilů. Umíme si poradit s každou závadou a opravíme všechny značky a modely mobilních telefonů. Na provedené opravy se vztahuje záruka. Ručíme za rychlost, spolehlivost a bezkonkurenční ceny. 

Objednejte si naše odborné servisní služby ještě dnes. Zavolejte nám nebo nás osobně navštivte. 

Každý rok přicházejí renomovaní výrobci chytrých telefonů na světový trh s novými modely. Vyvíjí dokonalejší operační systémy a vybavují je dalšími a lepšími funkcemi. Soupeří spolu o první příčky v prodejích. Svět mobilů jde neustále dopředu a my s ním držíme krok. Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni, tak aby byli schopni opravit všechny typy a modely mobilních telefonů, které se prodávají na českém trhu.

Specializujeme se na všechny značky, které koupíte na českém trhu a mezi ně patří např. AppleSamsungAcerLenovoAsusHonorHTCHuawei,LGNokiaSony a Sony Ericcson

Mezi naše hlavní činnosti patří: servis mobilních telefonů, tabletů a notebooku,výměna displeje/LCDodblokování telefonuzáchrana a záloha dat a výkup mobilních telefonů

NAŠE SLUŽBY

Čím vším se zabýváme