Lenovo Tab M8

Přehrání softwaru Lenovo Tab M8
Stalo se vám, že tablet zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Lenovo Tab M8 vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru Lenovo Tab M8
Stává se, že se váš mobil Lenovo Tab M8 nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý tablet a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje Lenovo Tab M8
Spadl vám na zem tablet a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj tablet Lenovo Tab M8 na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla Lenovo Tab M8
Sklo vašeho tabletu Lenovo Tab M8 se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie Lenovo Tab M8
Ať nabíjíte svůj tablet, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý tablet Lenovo Tab M8 trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Lenovo Tab M8
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj tablet Lenovo Tab M8 ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka Lenovo Tab M8
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v tabletu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Lenovo Tab M8, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery Lenovo Tab M8
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho tabletu Lenovo Tab M8 nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery Lenovo Tab M8
Fotoaparát na vašem tabletu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš tablet Lenovo Tab M8 a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu Lenovo Tab M8
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při tabletování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý tablet Lenovo Tab M8 do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování Lenovo Tab M8
Váš tablet nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj tablet Lenovo Tab M8 k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

 
1 500 Kč
(1 239,67 Kč bez DPH)
 
2 600 Kč
(2 148,76 Kč bez DPH)
 
1 500 Kč
(1 239,67 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Cena

15002600
115002600
Lenovo Tab M8
1 239,67 Kč bez DPH
1 500 Kč
Kód: 28968
Lenovo Tab M8
2 148,76 Kč bez DPH
2 600 Kč
Kód: 28971
Lenovo Tab M8 Kód: 28974