Lenovo Tab P12

Přehrání softwaru Lenovo Tab P12
Stalo se vám, že tablet zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Lenovo Tab P12 vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru Lenovo Tab P12
Stává se, že se váš mobil Lenovo Tab P12 nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý tablet a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje Lenovo Tab P12
Spadl vám na zem tablet a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj tablet Lenovo Tab P12 na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla Lenovo Tab P12
Sklo vašeho tabletu Lenovo Tab P12 se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie Lenovo Tab P12
Ať nabíjíte svůj tablet, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý tablet Lenovo Tab P12 trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Lenovo Tab P12
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj tablet Lenovo Tab P12 ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka Lenovo Tab P12
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v tabletu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Lenovo Tab P12, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery Lenovo Tab P12
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho tabletu Lenovo Tab P12 nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery Lenovo Tab P12
Fotoaparát na vašem tabletu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš tablet Lenovo Tab P12 a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu Lenovo Tab P12
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při tabletování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý tablet Lenovo Tab P12 do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování Lenovo Tab P12
Váš tablet nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj tablet Lenovo Tab P12 k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

 
1 500 Kč
(1 239,67 Kč bez DPH)
 
4 000 Kč
(3 305,79 Kč bez DPH)
 
1 500 Kč
(1 239,67 Kč bez DPH)
3 položek celkem

Cena

15004000
115004000
Lenovo Tab P12
1 239,67 Kč bez DPH
1 500 Kč
Kód: 28986
Lenovo Tab P12
3 305,79 Kč bez DPH
4 000 Kč
Kód: 28989
Lenovo Tab P12 Kód: 28992