Huawei P Smart

Přehrání softwaru v telefonu Huawei P Smart
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Huawei P Smart vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Huawei P Smart
Stává se, že se váš mobil Huawei P Smart nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Huawei P Smart
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Huawei P Smart na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Huawei P Smart
Sklo vašeho telefonu Huawei P Smart se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Huawei P Smart
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Huawei P Smart trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Huawei P Smart
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Huawei P Smart ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Huawei P Smart
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Huawei P Smart, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Huawei P Smart
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Huawei P Smart nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Huawei P Smart
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Huawei P Smart a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Huawei P Smart
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Huawei P Smart do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Huawei P Smart
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Huawei P Smart k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

 
799 Kč
(660,33 Kč bez DPH)
Odblokování FRP Huawei P Smart
Kód: HUAWEI P SMART I
 
1 000 Kč
(826,45 Kč bez DPH)
 
800 Kč
(661,16 Kč bez DPH)
Výměna baterie Huawei P Smart
Kód: HUAWEI P SMART G
 
800 Kč
(661,16 Kč bez DPH)
 
699 Kč
(577,69 Kč bez DPH)
 
850 Kč
(702,48 Kč bez DPH)
 
899 Kč
(742,98 Kč bez DPH)
 
1 099 Kč
(908,26 Kč bez DPH)
 
890 Kč
(735,54 Kč bez DPH)
 
1 589 Kč
(1 313,22 Kč bez DPH)
11 položek celkem

Cena

6991589
16991589
Huawei P Smart
1 313,22 Kč bez DPH
1 589 Kč
Kód: 276
Odblokování FRP Huawei P Smart
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: HUAWEI P SMART I
Odblokování sítě Huawei P Smart
661,16 Kč bez DPH
800 Kč
Kód: HUAWEI P SMART H
Přehrání software Huawei P Smart
660,33 Kč bez DPH
799 Kč
Kód: HUAWEI P SMART J
Výměna baterie Huawei P Smart
661,16 Kč bez DPH
800 Kč
Kód: HUAWEI P SMART G
Výměna displeje Huawei P Smart
1 313,22 Kč bez DPH
1 589 Kč
Kód: HUAWEI P SMART
Výměna mikrofonu Huawei P Smart
702,48 Kč bez DPH
850 Kč
Kód: HUAWEI P SMART E
Výměna napájecího konektoru Huawei P Smart Kód: HUAWEI P SMART B
Výměna přední kamery Huawei P Smart Kód: HUAWEI P SMART D
Výměna sluchátka Huawei P Smart
577,69 Kč bez DPH
699 Kč
Kód: HUAWEI P SMART F
Výměna zadní kamery Huawei P Smart
908,26 Kč bez DPH
1 099 Kč
Kód: HUAWEI P SMART C