Vivo X50 Pro

Přehrání softwaru v telefonu Vivo X50 Pro
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Vivo X50 Pro vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Vivo X50 Pro
Stává se, že se váš mobil Vivo X50 Pro nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Vivo X50 Pro
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Vivo X50 Pro na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Vivo X50 Pro
Sklo vašeho telefonu Vivo X50 Pro se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Vivo X50 Pro
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Vivo X50 Pro trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Vivo X50 Pro
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Vivo X50 Pro ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Vivo X50 Pro
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Vivo X50 Pro, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Vivo X50 Pro
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Vivo X50 Pro nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Vivo X50 Pro
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Vivo X50 Pro a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Vivo X50 Pro
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Vivo X50 Pro do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Vivo X50 Pro
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Vivo X50 Pro k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

 
4 200 Kč
(3 471,07 Kč bez DPH)
 
1 600 Kč
(1 322,31 Kč bez DPH)
2 položek celkem

Cena

16004200
116004200
Vivo X50 Pro
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč
Kód: 29841
Vivo X50 Pro
3 471,07 Kč bez DPH
4 200 Kč
Kód: 29844