Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML


1 489 Kč
Kategorie: Servis a oprava mobilních telefonů Asus
 

Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML 

Přehrání softwaru v telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Stává se, že se váš mobil Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Sklo vašeho telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

  

Uvedené ceny jsou včetně práce a DPH.

Výměna displeje         1489,-
(90 minut), original  
   
Výměna skla             info na telefonu
(48 hodin)  
   
Výměna zadního krytu (originál) info na telefonu
(150 minut)  
   
Výměna baterie (original) info na telefonu
(90 minut)  
   
Oprava nabíjení         info na telefonu
(120 minut)  
   
Výměna mikrofonu  info na telefonu
(120 minut)  
   
Výměna hl. kamery info na telefonu
(60 minut)  
   
Přehrání software          390,-
(20 minut)  
   
Odblokování sítě      info na telefonu
(60minut)  
   
Odblokování FRP          

od 800,-

(60 minut)  
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: