Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML


1 489 Kč
Kategorie: Servis a oprava mobilních telefonů Asus
 

Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML 

Přehrání softwaru v telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Stává se, že se váš mobil Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Sklo vašeho telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Asus Zenfone 2 Deluxe ZE551ML k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

  

Uvedené ceny jsou včetně práce a DPH.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: