Xiaomi Pocophone F1

Přehrání softwaru v telefonu Xiaomi Pocophone F1
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Xiaomi Pocophone F1 vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Stává se, že se váš mobil Xiaomi Pocophone F1 nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Xiaomi Pocophone F1 na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Sklo vašeho telefonu Xiaomi Pocophone F1 se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Xiaomi Pocophone F1 trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Xiaomi Pocophone F1
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Xiaomi Pocophone F1 ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Xiaomi Pocophone F1, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Xiaomi Pocophone F1 nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Xiaomi Pocophone F1 a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Xiaomi Pocophone F1
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Xiaomi Pocophone F1 do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Xiaomi Pocophone F1
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Xiaomi Pocophone F1 k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

Přehrání software Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 J
 
899 Kč
(742,98 Kč bez DPH)
Odblokování FRP Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 I
 
1 000 Kč
(826,45 Kč bez DPH)
Odblokování sítě Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 H
 
1 000 Kč
(826,45 Kč bez DPH)
Výměna baterie Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 G
 
1 089 Kč
(900 Kč bez DPH)
Výměna sluchátka Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 F
 
1 090 Kč
(900,83 Kč bez DPH)
Výměna mikrofonu Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 E
 
999 Kč
(825,62 Kč bez DPH)
 
1 499 Kč
(1 238,84 Kč bez DPH)
 
1 449 Kč
(1 197,52 Kč bez DPH)
 
1 199 Kč
(990,91 Kč bez DPH)
Výměna displeje Xiaomi Pocophone F1
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1
 
2 289 Kč
(1 891,74 Kč bez DPH)
11 položek celkem

Cena

8992289
18992289
Odblokování FRP Xiaomi Pocophone F1
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 I
Odblokování sítě Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 H
Přehrání software Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 J
Výměna baterie Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 G
Výměna displeje Xiaomi Pocophone F1
1 891,74 Kč bez DPH
2 289 Kč
Kód: XIAOMI POCOPHONE F1
Výměna mikrofonu Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 E
Výměna napájecího konektoru Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 B
Výměna přední kamery Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 D
Výměna sluchátka Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 F
Výměna zadní kamery Xiaomi Pocophone F1 Kód: XIAOMI POCOPHONE F1 C
Xiaomi Pocophone F1
1 891,74 Kč bez DPH
2 289 Kč
Kód: 434