Xiaomi Redmi Note

Přehrání softwaru v telefonu Xiaomi Redmi Note
Stalo se vám, že telefon zcela zamrznul a přestal reagovat? Pak je pravděpodobné, že se ve vašem mobilu Xiaomi Redmi Note vyskytl softwarový problém. Ten by mohlo vyřešit odborné přehrání softwaru. Stavte se k nám na pobočku a my tuto závadu odstraníme v expresním čase.

Výměna napájecího konektoru u telefonu Xiaomi Redmi Note
Stává se, že se váš mobil Xiaomi Redmi Note nabíjí velmi pomalu, nebo pouze v určité poloze? Na vině může být porušený napájecí konektor. Dobrou zprávou je, že tato závada lze snadno odstranit. Přineste svůj chytrý telefon a my vám napájecí konektor vyměníme na počkání.

Výměna prasklého displeje u telefonu Xiaomi Redmi Note
Spadl vám na zem telefon a jeho displej se po pádu rozbil? Neotálejte dlouho a přineste nám svůj telefon Xiaomi Redmi Note na kontrolu. Naši servisní technici závadu rychle diagnostikují a v expresním čase prasklý displej vymění. Za pár okamžiků tak bude váš chytrý mobil jako nový. 

Výměna rozbitého skla u telefonu Xiaomi Redmi Note
Sklo vašeho telefonu Xiaomi Redmi Note se vážně poškodilo a znemožnilo vám běžné využití displeje? S kupováním nového mobilu ještě vyčkejte. Doneste své zařízení k nám na pobočku a poslechněte si odbornou diagnostiku. Rozbité sklo vám naši zkušení technici vymění ve 120 minutách.

Výměna baterie u telefonu Xiaomi Redmi Note
Ať nabíjíte svůj telefon, jak dlouho chcete, baterie se na 100 % nikdy nevyšplhá? A při běžném využití se zase vybíjí neuvěřitelně rychle? Pak je dost možné, že váš chytrý telefon Xiaomi Redmi Note trápí stará či opotřebená baterie. Doneste své zařízení k nám na pobočku a my vám ji vyměníme v rekordních 90 minutách.   

Nalepení ochranného tvrzeného skla na Xiaomi Redmi Note
Víte, co je nejlepší prevence proti rozbitému a poškozenému displeji? Ochranné tvrzené sklo. Díky němu svůj telefon Xiaomi Redmi Note ochráníte nejen před pádem, ale také před poškrábáním nebo znečištěním. Stavte se k nám na pobočku a my vám ochranné tvrzené sklo na displej nalepíme za pár okamžiků.

Výměna sluchátka u telefonu Xiaomi Redmi Note
Ať se snažíte sebevíc, druhou stranu při volání dostatečně neslyšíte? Šumění a chrčení v telefonu může být důsledkem poškozeného či zanešeného sluchátka. Jestli se tato závada týká i vašeho mobilu Xiaomi Redmi Note, svěřte své zařízení do rukou našich zkušených techniků. Nefunkční sluchátko vám vymění v rychlých 120 minutách.

Výměna zadní kamery u telefonu Xiaomi Redmi Note
Všimli jste si, že fotoaparát vašeho telefonu Xiaomi Redmi Note nefunguje jako dříve? A ať uděláte sebelepší fotku, v galerii jsou výsledné snímky rozmazané nebo obsahují nepěkné skvrny? Tento problém by mohla vyřešit výměna zadní kamery. U nás na pobočce vám nefungující kameru vyměníme v expresním čase 60 minut.

Výměna přední kamery u telefonu Xiaomi Redmi Note
Fotoaparát na vašem telefonu nereaguje a výsledné fotky z přední kamery nejsou nikdy dostatečně ostré? Pak je pravděpodobně na čase výměna přední kamery. Doneste na pobočku váš telefon Xiaomi Redmi Note a naši zkušení servisní technici odstraní závadu do rychlých 60 minut.

Výměna mikrofonu u telefonu Xiaomi Redmi Note
Ať se snažíte sebevíc, druhá strana vás při telefonování nikdy neslyší? Svůj podíl na tom má pravděpodobně poškozený nebo zanesený mikrofon. K odstranění této závady vám jistě pomůže jeho kompletní výměna. Svěřte svůj chytrý telefon Xiaomi Redmi Note do naší péče a my vám vaše zařízení vrátíme do provozu v 90 minutách.

Odblokování telefonu Xiaomi Redmi Note
Váš telefon nelze odemknout a na zadání hesla nereaguje? Jedinou cestou ven je jeho odblokování spočívající v odstranění zámku, hesla či sítě operátora. Doneste svůj telefon Xiaomi Redmi Note k nám na pobočku a my si s tímto problémem snadno poradíme. Do 60 minut bude vaše chytré zařízení opět plně funkční.

Nejprodávanější

 
899 Kč
(742,98 Kč bez DPH)
Odblokování FRP Xiaomi Redmi Note
Kód: XIAOMI REDMI NOTE I
 
1 000 Kč
(826,45 Kč bez DPH)
 
1 000 Kč
(826,45 Kč bez DPH)
Výměna baterie Xiaomi Redmi Note
Kód: XIAOMI REDMI NOTE G
 
999 Kč
(825,62 Kč bez DPH)
Výměna sluchátka Xiaomi Redmi Note
Kód: XIAOMI REDMI NOTE F
 
899 Kč
(742,98 Kč bez DPH)
Výměna mikrofonu Xiaomi Redmi Note
Kód: XIAOMI REDMI NOTE E
 
890 Kč
(735,54 Kč bez DPH)
 
1 199 Kč
(990,91 Kč bez DPH)
 
1 999 Kč
(1 652,07 Kč bez DPH)
 
799 Kč
(660,33 Kč bez DPH)
 
1 489 Kč
(1 230,58 Kč bez DPH)
11 položek celkem

Cena

7991999
17991999
Odblokování FRP Xiaomi Redmi Note
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: XIAOMI REDMI NOTE I
Odblokování sítě Xiaomi Redmi Note
826,45 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: XIAOMI REDMI NOTE H
Přehrání software Xiaomi Redmi Note Kód: XIAOMI REDMI NOTE J
Výměna baterie Xiaomi Redmi Note
825,62 Kč bez DPH
999 Kč
Kód: XIAOMI REDMI NOTE G
Výměna displeje Xiaomi Redmi Note
1 230,58 Kč bez DPH
1 489 Kč
Kód: XIAOMI REDMI NOTE
Výměna mikrofonu Xiaomi Redmi Note Kód: XIAOMI REDMI NOTE E
Výměna napájecího konektoru Xiaomi Redmi Note Kód: XIAOMI REDMI NOTE B
Výměna přední kamery Xiaomi Redmi Note Kód: XIAOMI REDMI NOTE D
Výměna sluchátka Xiaomi Redmi Note Kód: XIAOMI REDMI NOTE F
Výměna zadní kamery Xiaomi Redmi Note
1 652,07 Kč bez DPH
1 999 Kč
Kód: XIAOMI REDMI NOTE C
Xiaomi Redmi Note
1 230,58 Kč bez DPH
1 489 Kč
Kód: 424